Rungtynės išvykoje 2020-03-23 19:00
Rungtynės išvykoje 2020-03-28 17:00

Pergalinga „Juventus“ serija nutrūko Klaipėdoje

2020.02.08

Šešerių „Juventus“ pergalių iš eilės seriją nutrūko Klaipėdoje, kur uteniškiai stojo į kovą su vietos „Neptūnu“. Praktiškai visų rungtynių metu nuo varžovų atsilikinėję Ž.Urbono auklėtiniai keliskart mėgino kabintis varžovams į atlapus, tačiau nesėkmingai – pergalę iškovojo J.Žužos treniruojamas Klaipėdos „Neptūnas“ – 115:89 (21:23, 33:20, 26:30, 35:16).

Pirmąjį rungtynių ketvirtį sėkmingiau pradėjo Ž.Urbono auklėtiniai, tačiau tuomet aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai bei susikrovė 5 taškų pranašumą. Vis tik kėlinio pabaigoje uteniškiai vėl išsiveržė į priekį bei po pirmųjų 10 minučių pirmavo (21:23). Antrasis kėlinys geriau klostėsi „Neptūno“ krepšininkams, kurie ne tik greitai išlygino rezultatą, tačiau jį persvėrė savo naudai. Kėlinio pabaigoje T.Sedekerskis pataikė metimą užmindamas tritaškio liniją, o po pirmos rungtynių dalies klaipėdiečiai pirmavo dviženkliu skirtumu (54:43).

Po ilgosios pertraukos abi ekipos demonstravo lygią kovą, o aikštės šeimininkai ir toliau pirmavo. Kėlinio pabaigoje solidesnį žaidimą abejose aikštės pusėse pademonstravę uteniškiai skirtumą tarp komandų sumažino iki 4 taškų, tačiau taiklus M.Jogėlos tolimas metimas paskutiniosiomis kėlinio sekundėmis aikštės šeimininkams sugrąžino 7 taškų persvarą (80:73). Ketvirtajame rungtynių ketvirtyje uteniškiai susidūrė su sunkumais puolime, o iš toli puikiai pataikę ir geriausią rungtynių kėlinį sužaidę klaipėdiečiai nutraukė pergalingą „Juventus“ seriją (115:89).

Uteniškių gretose rezultatyviausiai žaidė 21 tašką pelnęs Bryantas Crawfordas (4 rez. perd.), 15 pridėjo Norbertas Giga (4 atk. kam.), 12 – Gytis Radzevičius (7 atk. kam., 4 rez. perd.), 9 – Julius Jucikas (2 atk.kam,), po 8 – Vytautas Šulskis (4 atk. kam.) ir Marius Runkauskas, 7 – Ignas Vaitkus (4 rez. perd.), 6 – Žygimantas Skučas (4 atk. kam.)

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 22 taškus pelnęs Deividas Gailius, 19 pridėjo Žygimantas Janavičius.

Jau artėjantį antradienį Utenos „Juventus“ krepšininkai keliaus į sostinę, kur jų lauks atsakamosios Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynės prieš „Ryto“ ekipą.