Rungtynės išvykoje 2020-01-05 16:30
Rungtynės namuose 2020-01-11 17:00

Puolime strigęs „Juventus“ patyrė nesėkmę Panevėžyje

2019.11.24

Paskutiniąsias rudens rungtynes „Juventus“ krepšininkai sužaidė Panevėžio „Cido“ arenoje, kur stojo į kovą su vietos „Lietkabelio“ ekipa. Su problemomis puolime susidūrusi Ž.Urbono treniruojama „Juventus“ ekipa neatsilaikė prieš aikštės šeimininkus ir patyrė septintąją nesėkmę – 84:62 (23:14, 22:18, 19:9, 20:21)

Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų uteniškiai susidūrė su sunkumais puolime, o įpusėjus pirmąjį ketvirtį buvo pelnę vos 6 taškus. Antroje kėlinio pusėje „Juventus“ ir toliau turėjo problemų atakoje, o aikštės šeimininkai po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 9 taškų skirtumu (23:14). Antrajame kėlinyje „Lietkabelis“ ir toliau demonstravo solidesnį žaidimą, o po pirmos rungtynių dalies komandas skyrė dviženklis taškų skaičius (45:32).

Po ilgosios pertraukos į aikštę sugrįžę uteniškiai mėgino kabintis į rungtynes bei savo deficitą sumažino iki dešimties, tačiau tuomet puolimas visiškai sustojo. Vos 9 taškus per kėlinį pelnę uteniškiai prieš lemiamą ketvirtį atsiliko 23 taškų skirtumu (64:41). Ketvirtąjį rungtynių kėlinį minimalia persvara laimėję „Juventus“ krepšininkai patyrė septintąją nesėkmę „Betsafe-LKL“ čempionate.

„Juventus“ šiose rungtynėse vertėsi be Bryanto Crawfordo, kuris treniruotės metu patyrė traumą.

Uteniškių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 17 taškų pelnęs Norbertas Giga (8 atk. kam.), 12 pridėjo Vytautas Šulskis (4/6 dvitaškiai, 4 atk. kam.), po 8 – Shannonas Scottas (2 rez. perd., 1 per. kam.) ir Arnas Beručka (2/4 tritaškiai), 5 – Ignas Vaitkus, po 4 – Gytis Radzevičius (4 rez. perd.), Julius Jucikas (2 rez. perd.) ir Žygimantas Skučas (4 rez. perd., 4 atk. kam.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė po 12 taškų pelnę Martynas Sajus ir Margiris Normantas.

Gruodžio 1-ąją dieną „Juventus“ laukia išvyka į Prienus, kur uteniškiai stos į kovą su vietos „CBet“ ekipa.