Rungtynės išvykoje 2019-12-01 16:00
Rungtynės namuose 2019-12-07 17:00

„Juventus“ nesunkiai žengė į KMT ketvirtfinalį

2019.10.29

Užtikrintai Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipą įveikę „Juventus“ krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę paeiliui bei žengė į Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalį. Pirmosiose tarpusavio rungtynėse pergalę 36 taškų skirtumų iškovoję Ž.Urbono auklėtiniai vargo neturėjo ir namuose – 93:57 (28:10, 29:8, 23:24, 13:15).

Nuo pat pirmųjų mačo minučių uteniškiai dominavo abejose aikštės pusėse ir jau po pirmųjų 10 minučių pirmavo dviženkliu skirtumu (28:10). Antrajame rungtynių ketvirtyje uteniškiai ir toliau sėkmingai tolo nuo varžovų, o prieš antrąją rungtynių dalį komandas jau skyrė net 39 taškai (57:18).

Trečiojo kėlinio pradžioje užmigę uteniškiai leido varžovams šiek tiek sumažinti skirtumą tarp komandų, tačiau kėlinio pabaigoje skirtumas tarp komandų vėl išaugo iki 38 taškų (80:42). Ketvirtajame ketvirtyje „Juventus“ sutvarkė visus formalumus bei užtikrintai žengė į Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį (93:57).

„Juventus“ gretose vis dar nerungtyniavo Ignas Vaitkus, komandai nepadėjo ir dvejoms rungtynėms diskvalifikuotas Žygimantas Skučas.

„Juventus“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo 15 taškų pelnęs Arnas Beručka (3/4 tritaškiai, 7 atk. kam, 2 rez. perd.),  13  pridėjo Bryantas Crawfordas (3/3 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai), 12 – Gytis Radzevičius (5 atk. kam), po 11 – Darius Tarvydas (5 rez. perd.) ir Norbertas Giga (8 atk. kam.)  7 – Martynas Žvirblis (1 atk. kam.), po 6 – Marius Runkauskas (6 rez. perd.), Vytautas Šulskis (4 rez. perd.), Julius Jucikas (3/6 dvitaškiai) ir Shannonas Scottas (4 per. kam.).

Svečių gretose išsiskyrė 21 tašką pelnęs Justinas Jogminas.

Lapkričio 3-ąją Ž.Urbono auklėtiniai keliaus į Kauną, kur stos į kovą su „Betsafe-LKL“ čempione Kauno „Žalgirio“ ekipa. Į savo areną „Juventus“ sugrįš lapkričio 9-ąją, kur principinėje dvikovoje susikaus su Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ krepšininkais.