Rungtynės išvykoje 2021-04-28 18:15
Rungtynės namuose 2021-05-01 16:30

Po pralaimėjimo „Rytui“ – „Juventus“ protestas dėl paskutinio rungtynių epizodo

2021.03.27

Utenos „Juventus“ krepšininkai, po atkaklios kovos iki pat paskutinės rungtynių sekundės, turėjo pripažinti Vilniaus „Ryto“ komandos pranašumą – 86:88 (14:29, 30:24, 23:15, 19:20). Po rungtynių „Juventus“ vadovai Lietuvos krepšinio lygai pateikė oficialų protestą dėl paskutinio rungtynių epizodo.

Rungtynes su didesne energija ir užsivedimu pradėję Vilniaus „Ryto“ krepšininkai nuo pirmųjų rungtynių akimirkų atitrūko į priekį, o po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 15 taškų skirtumų – 14:29.

Antrajame ketvirtyje uteniškiai išsprendė problemas puolime bei savo atsilikimą sumažino iki vienženklio. Po pirmosios rungtynių dalies komandas skyrė 9 taškai – 44:53.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžę „Juventus“ krepšininkai pademonstravo puikią energiją bei turėtą deficitą visiškai panaikino. Prieš lemiamą rungtynių ketvirtį komandas skyrė minimalus skirtumas – 67:68.

Ketvirtajame kėlinyje aikštelėje vyravo atkakli kovas iki pat paskutinių sekundžių. Paskutinės rungtynių atakos metu B.Crawfordo metimas skriejo pro šalį, teisėjų švilpukai neaidėjo, o pergalę dviejų taškų skirtumu šventė vilniečiai – 86:88.

Utenos „Juventus“ klubo vadovai dėl galimos teisėju klaidos lemiamu metu Lietuvos krepšinio lygai pateikė oficialų protestą.

Uteniškių gretose rezultatyviausiai žaidė 17 taškų pelnęs Bryantas Crawfordas (4 rez. perd.), 16 pridėjo Mindaugas Kupšas (6 atk. kam.), 15 – Martynas Gecevičius (3/7 tritaškiai), 12 – Ignas Vaitkus (7 atk. kam., 5 rez. perd.), 10 – Žygimantas Skučas (5 atk. kam.), 7 – Marius Runkauskas, 4 – Gintautas Matulis, 3 – Vaidas Čepukaitis, 2 – Vytautas Šulskis.

Varžovų gretose išsiskyrė 24 taškus pelnęs Adrew Goudelockas.

Uteniškiai šiose rungtynėse vertėsi be vis dar traumą besigydančio Vaido Kariniausko, kurio sugrįžimo tikimasi jau artėjanti savaitgalį.