Rungtynės išvykoje 2021-02-06 18:30
Rungtynės namuose 2021-02-10 18:30

„Juventus“ pergalingai pradėjo KMT ketvirtfinalio seriją

2021.01.07

Penktus metus iš eilės Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje „Juventus“ kovoja su Vilniaus „Rytu“. Pirmosiose šių metų ketvirtfinalio serijos rungtynėse pergalę šventė ir dviejų taškų persvarą prieš atsakomąjį mūšį turi uteniškiai – 89:87 (19:23, 26:21, 26:30, 18:13)

Rungtynių pradžioje uteniškiams sunkiai sekėsi rinkti taškus, o tuo puikiai naudojęsi svečiai iš Vilniaus tolo. Kėlinio pabaigoje Ž.Urbono auklėtiniai kiek priartėjo prie savo varžovų, tačiau po pirmųjų 10 minučių vilniečiai turėjo 4 taškų pranašumą – 19:23.

Emocijų kupiname antrajame mačo ketvirtyje Ž.Urbonas už ginčus su teisėjais buvo nubaustas technine pražanga, tačiau jo vadovaujama komanda persvėrė rezultatą savo naudai. Prieš antrąją rungtynių dalį uteniškiai pirmavo minimaliu skirtumu – 45:44.

Po ilgosios pertraukos aikštėje vyravo atkakli kova, tačiau tolimas A.Goudelocko metimas kėlinio pabaigoje išvedė svečius į priekį. Prieš lemiamą rungtynių ketvirtį vilniečiai turėjo 3 taškų pranašumą – 71:74.

Ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ vėl demonstravo geresnį krepšinį už varžovus bei persvėrė rezultatą savo naudai. Į atsakomąsias rungtynes uteniškiai keliaus turėdami dviejų taškų persvarą – 89:87.

Utenos ekipą į pergalę vedė 16 taškų pelnęs Vaidas Kariniauskas (7 rez. perd., 6 atk. kam.), 14 pridėjo Martynas Gecevičius (4/8 tritaškiai), 11 – Bryantas Crawfordas (7 rez. perd.), po 9 – Mindaugas Kupšas (7 atk. kam.) ir Žygimantas Skučas, 8 – Gintautas Matulis (6 atk. kam.), 7 – Marius Runkauskas, 6 – Vytautas Šulskis, 3 – Ignas Vaitkus.

Varžovų gretose išsiskyrė 18 taškų pelnęs Andrew Goudelockas, 15 pridėjo Martynas Echodas.

Atsakomosios KMT ketvirtfinalio rungtynės vyks Vilniuje sausio 16 dieną.

Sausio 10-ąją uteniškiai keliaus į Alytų, kur pergalės „Betsafe-LKL“ čempionate sieks prieš vietos „Dzūkiją“