Rungtynės išvykoje 2020-12-08 19:00
Rungtynės namuose 2020-12-12 17:00
Rungtynės išvykoje 2020-12-19 17:00
Rungtynės namuose 2020-12-23 18:30

Po ilgos pertraukos į krepšinio aikštelę sugrįžę „Juventus“ krepšininkai krito prieš „Rytą“

2020.11.14

Po koronaviruso protrūkio klube Utenos „Juventus“ krepšininkai sugrįžo į „Betsafe-LKL“ čempionato kovas. Tuščioje Utenos arenoje Vilniaus „Rytą“ priėmę Ž.Urbono auklėtiniai nusileido varžovams bei patyrė ketvirtąją nesėkmę „Betsafe-LKL“ čempionate – 79:100 (18:23, 19:23, 23:25, 19:29)

Pirmajame rungtynių ketvirtyje abi komandos varžėsi lygiai, tačiau po tikslaus A.Goudelocko tolimo metimo vilniečiai susikrovė 5 taškų pranašumą - 18:23.

Antrajojo rungtynių ketvirčio pradžioje svečiai iš Vilniaus atitolo nuo uteniškių ir vienu metu pirmavo dviženkliu skirtumu, tačiau kėlinio pabaigoje „Juventus“ savo atsilikimą šiek tiek sumažino. Prieš antrąją rungtynių dalį komandas skyrė 9 taškai – 37:46.

Po ilgosios pertraukos uteniškiai ir toliau nerado  sprendimų prieš solidų svečių puolimą, o prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 11 taškų – 60:71.

Lemiamo ketvirčio metu svečiai iš Vilniaus ir toliau demonstravo puikų puolimą, o atsako tam neradusiems uteniškiams teko pripažinti varžovų pranašumą – 79:100

„Juventus“ gretose rezultatyviausiai žaidė 15 taškų pelnęs Ignas Vaitkus, 11 pridėjo Žygimantas Skučas, po 10 – Bryantas Crawfordas bei Gintautas Matulis, 9 – Martynas Gecevičius, 6 – Marius Runkauskas, po 5 – Julius Jucikas ir Mindaugas Kupšas, 3 – Jamelis Artisas.

Varžovų gretose išsiskyrė 23 taškus pelnęs Kristjanas Kitsingas.

Po šios dvikovos „Betsafe-LKL“ čempionate prasidės tris savaites truksianti pertrauka, o Utenos „Juventus“ krepšininkai į kovas sugrįš gruodžio 1-ąją dieną.