Rungtynių diena: Dvikova su svečiais iš Klaipėdos

Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ tęsia kovas „Betsafe-LKL“ čempionate. Kovo 25-ąją uteniškiai savų žiūrovų akivaizdoje kausis su Klaipėdos „Neptūno“ komanda.

Varžovas

Šiame „Betsafe-LKL“ sezone Klaipėdos „Neptūnas“ yra iškovojęs 9 pergales bei patyręs 12 nesėkmių. Uostamiesčio krepšininkai šiuo metu rikiuojasi septintoje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Naudingiausi krepšininkai

Naudingiausiai Klaipėdos ekipoje rungtyniauja jau sezono eigoje komandą papildęs Ąžuolas Tubelis. Iš JAV sugrįžęs lietuvis šiame „Betsafe-LKL“ sezone per vidutiniškai 26 aikštelėje praleistas minutes pelno po 15,9 taško, atkovojo po 7,1 kamuolio bei renka po 19,5 naudingumo balo.

Jam puikiai talkina ir amerikietis Thomas Rurherfordas. Aukštaūgis šiame sezone pelno po vidutiniškai 8,9 taško bei renka po 12,6 naudingumo balo.

Neseniai prie komandos prisijungė dar šiame sezone Utenos ekipos marškinėlius vilkėjęs Joshua Newkirkas, kuris uostamiesčio ekipoje spėjo sužaisti dvejas rungtynes. Gynėjas per vidutiniškai 15 aišktelėje praleistų minučių pelnė po 4 taškus bei atlieka po 3 rezultatyvius perdavimus.

Tarpusavio susitikimai

Šiame sezone Utenos ir Klaipėdos ekipos tarpusavy kovėsi jau keturis kart – du kartus „Betsafe-LKL“ čempionate ir du kartus Citadele Karaliaus Mindaugo taurės pirmajame etape.

Tarpusavio susitikimuose triskart stipresni buvo uteniškiai, kartą pergalę šventė Klaipėdos komanda.

Pirmasis šių dviejų komandų susitikimas Utenoje buvo itin atkaklus – komandoms neužteko keturių kėlinių išaiškinti nugalėtojo, todėl rungtynės persikėlė į pratęsimą, kuriame uteniškiai įrodė savo pranašumą ir šventė pergalę – 112:102.

Pirmasis Klaipėdos ir Utenos komandų susitikimas Citadele KMT turnyre baigėsi uostamiesčio ekipos pergale. Po taiklaus I.Sargiūno metimo aidint finalinei sirenai klaipėdiečiai į savo sąskaitą įsirašė pergalę – 92:90.

Dvi likusias tarpusavio akistatas laimėjo uteniškiai. Karaliaus Mindaugo taurės turnyre uteniškiai laimėjo 14 taškų skirtumu – 92:78,  o „Betsafe-LKL“ čempionato kovoje šventė pergalę beveik identišku rezultatu – 91:78.

Bilietus į rungtynes su svečiais iš Klaipėdos galite įsigyti ČIA, taip pat ir „Kakava“ kasose: