„Juventus“ nusileido „Betsafe-LKL“ čempionato lyderiams

2020.03.08

Kovo 8-ąją Utenos arenoje įvyko dar vienerios „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynės, kuriose „Juventus“ krepšininkai priėmė daugkartinį Lietuvos čempioną Kauno „Žalgirį“. Antrajame rungtynių ketvirtyje dviženklę persvarą susikrovę svečiai nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir Ž.Urbono auklėtiniams teko pripažinti kauniečių pranašumą – 82:91 (19:21, 14:26, 18:23, 29:21)

Pirmajame rungtynių ketvirtyje vyravo atkakli kova, o antroje kėlinio pusėje aukštesnę pavarą puolime įjungę kauniečiai susikrovė 7 taškų persvarą. Kėlinio pabaigą sėkmingai sužaidę aikštės šeimininkai kiek priartėjo prie varžovų ir po pirmųjų 10 minučių ekipas skyrė 2 taškai (19:21). „Juventus“ sėkmingai pradėjo antrąjį kėlinį bei persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau svečiai iš Kauno greitai panaikino turėtą deficitą, o vėliau įgijo ir dviženklį pranašumą. Prieš antrąją rungtynių dalį komandas skyrė 12 taškų (35:47.)

Po ilgosios pertraukos aikštelėje ir toliau dominavo Š.Jasikevičiaus treniruojamas „Žalgiris“ – puikiai abejose aikštės pusėje žaidę kauniečiai labai greitai savo persvarą padidino iki 20 taškų. Kėlinio pabaigoje uteniškiai savo atsilikimą šiek tiek sumažino, tačiau prieš lemiamą ketvirtį „Žalgiris“ užtikrintai pirmavo (53:70). Ketvirtojo kėlinio metu „Juventus“ krepšininkai mėgino kabintis varžovams į atlapus, tačiau to nepakako – pergalę šventė Kauno „Žalgiris“ (82:91)

Uteniškių gretose rezultatyviausiai žaidė 20 taškų pelnęs Julius Jucikas (7/7 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), 15 pridėjo Vytautas Šulskis (4 rez. perd.), po 10 – Bryantas Crawfordas (2 atk. kam.) ir Norbertas Giga (1 atk. kam.), 8 – Gytis Radzevičius (5 atk. kam.), 6 – Arnas Beručka, po 5 – Darius Tarvydas ir Žygimantas Skučas, 3 – Shannonas Scottas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 20 taškų pelnęs Artūras Milaknis bei 19 pridėjęs Rokas Jokubaitis.

Kovo 15-ąją uteniškiai sužais dar vienerias namų rungtynes, kuriose priims Prienų „CBet“ ekipą. Bilietus platina TIKETA