„Juventus“ po dramatiškos kovos nusileido svečiams iš Vilniaus

2020.02.29

Po beveik tris savaites trukusios pertraukos „Betsafe-LKL“ čempionate Utenos „Juventus“ savų žiūrovų stojo į dar vieną kovą su Vilniaus „Rytu“. Komandos atkakliai kovojo visų rungtynių metų, tačiau pergalę iškovojo mačo pabaigą sėkmingiau sužaidę D.Adomaičio auklėtiniai – 66:70 (25:23, 19:21, 14:12, 8:14).

Pirmajame rungtynių ketvirtyje vyravo itin įdomi ir atkakli kova. Puikiai baudos aikštelėje reikalus tvarkęs Julius Jucikas per pirmąsias dešimt minučių pelnė 9 taškus, o uteniškiai pirmavo prieš svečius iš Vilniaus (25:23). Antrajame ketvirtyje abi ekipos ir toliau kovėsi lygiai, o prieš antrąją rungtynių dalį švieslentėje degė lygus rezultatas (44:44).

Antrąją rungtynių dalį abi ekipos pradėjo nerezultatyviai, tačiau aikštelėje ir toliau virė intriguojanti kova. Kėlinio pabaigoje Vytautas Šulskis pataikė tolimą metimą, o prieš lemiamą ketvirtį uteniškiai turėjo dviejų taškų persvarą (58:56). Ketvirtajame kėlinyje uteniškiams ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, o dramatiškoje kėlinio pabaigoje pergalę iškovojo sostinės krepšininkai (66:70).

Uteniškių gretose rezultatyviausiai žaidė 14 taškų pelnęs Gytis Radzevičius (7 atk. kam.), 13 pridėjo Julius Jucikas (5 atk. kam.), 11 – Bryantas Crawfordas (3 rez. perd., 2 per. kam.), 10 – Ignas Vaitkus (3 rez. perd.), 5 – Shannonas Scottas, po 3 – Darius Tarvydas ir Žygimantas Skučas, 2 – Norbertas Giga.

„Ryto“ gretose išsiskyrė 18 taškų pelnęs Tu Halloway, 16 pridėjo Mindaugas Girdžiūnas.

Kovo 8-ąją Ž.Urbono auklėtinių lauks dvikova su Lietuvos čempionu Kauno „Žalgiriu“. Rungtynės vyks Utenos arenoje, o bilietus kaip ir visuomet platina TIKETA.