Rungtynės išvykoje 2020-03-23 19:00
Rungtynės išvykoje 2020-03-28 17:00

„Juventus“ baigė pasirodymą Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyre

2020.02.11

Vasario 11 dieną Vilniaus „Jeep“ arenoje įvyko atsakomosios Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalio serijos rungtynės, kuriose Utenos „Juventus“ susikovė su vietos „Rytu“. Pirmąjį tarpusavio susitikimą laimėję Ž.Urbono auklėtiniai išvykoje didesniu skirtumu nusileido sostinės ekipai bei baigė pasirodymą šių metų Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyre – 103:94 (27:25, 18:24, 36:15, 22:30)

Nuo pat rungtynių pradžios sostinės „Jeep“ arenoje vyravo atkakli kova. Beveik visa pirmąjį ketvirtį pirmavę Ž.Urbono auklėtiniai kiek prasčiau sužaidė ketvirčio pabaigą bei į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai (27:25). Antrajame kėlinyje uteniškiai ir toliau demonstravo solidų žaidimą bei vienu metu pirmavo 9 taškų skirtumu. Kėlinio pabaigoje vilniečiai skirtumą tarp komandų sumažino – prieš antrąją rungtynių dalį ekipas skyrė 4 taškai (45:49).

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą perėmę Vilniaus „Ryto“ krepšininkai ne tik labai greitai ištirpdė uteniškių pranašumą, tačiau rezultatą pervėrė savo naudai. Geriausią savo kėlinį tiek puolime tiek gynyboje sužaidę aikštės šeimininkai prieš lemiamą ketvirtfinalio serijos ketvirtį jau turėjo dviženklį pranašumą (81:64). Ketvirtajame rungtynių kėlinyje „Juventus“ pademonstravo geresnį žaidimą, tačiau to nepakako – yra KMT finalo ketvertą pateko Vilniaus „Rytas (103:94).

Uteniškių gretose rezultatyviausiai žaidė 16 taškų pelnęs Julius Jucikas (7 atk. kam.), 15 pridėjo Gytis Radzevičius (4 rez. perd., 7 atk. kam.), 14 – Žygimantas Skučas (3/6 tritaškiai), 10 – Vytautas Šulskis (5/6 baudos), po 8 – Bryantas Crawfordas (2/3 tritaškiai) ir Darius Tarvydas (3 rez. perd., 5 atk. kam.), 7 – Marius Runkauskas, po 6 – Shannonas Scottas (5 rez. perd.) ir Ignas Vaitkus (4 rez. perd.), 4 – Norbertas Giga.

Nugalėtojams 28 taškus pelnė Terrellas Holloway, 19 pridėjo Arnas Butkevičius.

Vasario 29-ąją (po rinktinių pertraukos) Utenos „Juventus“ krepšininkai „Betsafe-LKL֧“ čempionato rungtynėse, savų žiūrovų akivaizdoje, dar kartą susikaus su Vilniaus „Ryto“ klubu. Bilietai – TIKETOJE.