Rungtynės išvykoje 2020-03-23 19:00
Rungtynės išvykoje 2020-03-28 17:00

„Sintek-Dzūkiją“ nugalėjęs „Juventus“ pratęsė pergalių seriją

2020.02.02

Legendinio krepšininko ir sporto ikonos Kobe Brynato pagerbimu pradėtose rungtynėse Utenos „Juventus“ savų žiūrovų akivaizdoje priėmė Alytaus „Sintek-Dzūkiją“. Visų rungtynių metų iniciatyvos iš savo rankų nepaleidę ir nuolat pirmavę Ž.Urbono auklėtiniai patiesė svečius iš Alytaus bei iškovojo dar vieną pergalę – 84:71 (23:11, 18:19, 20:15, 23:26)

Rungtynes abi komandos pradėjo netaikliais metimais, tačiau sėkmingiau taikiklį susireguliavę uteniškiai pirmajame ketvirtyje puikiai tvarkėsi su varžovų gynyba. Jau po pirmųjų dešimties minučių Ž.Urbono auklėtiniai susikrovė dviženklį pranašumą (23:11). Antrajame rungtynių ketvirtyje komandos išlaikė panašų tempą, o vieno taško skirtumu kėlinį laimėję svečiai sumažino „Juventus“ ekipos pranašumą iki 11 taškų (41:30).

Po ilgosios pertraukos uteniškiai pademonstravo solidesnę gynybą bei pasiekė didžiausią turėtą pranašumą. Prieš lemiamą rungtynių ketvirtį ekipas skyrė 16 taškų (61:45). Ketvirtajame kėlinyje Ž.Urbono auklėtiniai nepaleido iniciatyvos iš savo rankų bei iškovojo 13-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate (84:71).

Uteniškiams šiose rungtynėse padėti negalėjo traumas besigydantys M.Runkauskas, A.Beručka ir M.Žvirblis.

„Juventus“: Norbergas Giga 17, Bryantas Crawfordas 16, Vytautas Šulskis 16, Žygimantas Skučas 9.

„Sintek–Dzūkija“: Chauncey Collinsas 24 (13 atk. kam.), Gabe‘as DeVoe 17 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Petaras Rakičevičius 10.

Vasario 8-ąją Ž.Urbono auklėtiniai keliaus į Klaipėdą, kur jų lauks akistata su turnyrinės lentelės kaimynais Klaipėdos „Neptūnu“, o į savo tvirtovę uteniškiai sugrįš tik vasario 29 dieną, kai priims Vilniaus „Rytą“.

Bilietai į visas „Juventus“ namų rungtynes – TIKETOJE.