Rungtynės išvykoje 2020-03-23 19:00
Rungtynės išvykoje 2020-03-28 17:00

Pirmoje rungtynių dalyje dominavęs „Juventus“ įveikė Kėdainių „Nevėžį“

2020.01.25

Šiais metais nė vieno pralaimėjimo nepatyrusi Utenos „Juventus“ ekipa savo pergalių seriją pratęsė Kėdainiuose. Pirmoje rungtynių dalyje solidų pranašumą susikrovę Ž.Urbono auklėtiniai patiesė Kėadainių „Nevėžį“ bei į savo sąskaitą įsirašė jau 12-ąją pergalę –  82:77 (19:12, 26:11, 19:24, 18:30)

Nuo pirmųjų mačo minučių agresyvumą abejose aikštės pusėse demonstravę „Juventus“ krepšininkai pirmavo viso kėlinio metu bei po pirmųjų dešimties minučių turėjo 7 taškų persvarą (12:19). Antrajame rungtynių ketvirtyje uteniškiai pademonstravo dar solidesnį žaidimą bei prieš antrąją rungtynių dalį pirmavo net 22 taškų skirtumu (23:45).

Po ilgosios pertraukos Ž.Urbono auklėtiniai susidūrė su sunkumais, o per kėlinį daugiau taškų nei per visą pirmąją rungtynių dalį pelnę aikštės šeimininkai skirtumą tarp komandų sumažino iki 17 taškų (47:64). Lemiamo rungtynių ketvirčio metu aikštės šeimininkai pratęsė puikų žaidimą puolime, tačiau varžovų šturmą atlaikę uteniškiai į savo sąskaitą įsirašė 12-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate (82:77).

„Juventus“ gretose rezultatyviausiai žaidė 24 taškus pelnęs Bryantas Crawfordas (4 rez. perd.), 18 pridėjo Julius Jucikas (6 atk. kam., 3 per. kam.), po 9 – Žygimantas Skučas (4 atk. kam.) ir Vytautas Šulskis (6 atk. kam), 8 – Gytis Radzevičius (7 atk. kam.), 7 – Ignas Vaitkus, 4 – Norbertas Giga, 3 – Darius Tarvydas.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė 16 taškų pelnęs V.Okouo, 15 pridėjo L.Beliauskas.

Šiose rungtynėse „Juventus“ ekipai padėti negalėjo rungtynėse su „Lietkabeliu“ traumą patyręs komandos kapitonas Marius Runkauskas.

Vasario 2-ąją „Juventus“ komanda sugrįš į Uteną, kur stos į kovą su Alytaus „Sintek-Dzūkija“. Bilietai – TIKETA.LT