Rungtynės išvykoje 2020-01-05 16:30
Rungtynės namuose 2020-01-11 17:00

Nesustabdomas G.Radzevičius atvedė „Juventus“ į pergalę Prienuose

2019.12.01

Pirmąją kalendorinės žiemos dieną Utenos „Juventus“ ekipos krepšininkai sužaidė dar vienerias „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes, kuriose išvykoje susitiko su Prienų „CBet“ ekipa. Po permainingos ir atkaklios dvikovos pergalę iškovojo Ž.Urbono treniruojama „Juventus“ komanda – 74:80 (20:14, 17:33, 18:14, 19:19).

Pirmajame rungtynių ketvirtyje puikiai žaidę Prienų ekipos aukštaūgiai sėkmingai rinko taškus, o puolime kiek užstrigę uteniškiai buvo priversti vytis aikštės šeimininkus. Po pirmųjų dešimties minučių Ž.Urbono auklėtiniai turėjo šešių taškų deficitą (20:14). Antrajame rungtynių ketvirtyje vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė – uteniškiai dominavo abejose aikštės pusėse, persvėrė rezultatą savo naudai, o prieš antrąją rungtynių dalį susikrovė dviženklį pranašumą (37:47).

Trečiajame rungtynių ketvirtyje „Juventus“ krepšininkai ir vėl susidūrė su sunkumais puolime ir iššvaistė dviženklį pranašumą. I.Vaitkus kėlinio pabaigoje realizavo abu baudų metimus, kurių dėka lemiamą ketvirtį uteniškiai pradėjo turėdami 6 taškų pranašumą (55:61). Ketvirtajame kėlinyje aikštelėje vyravo atkakli kova, o įpusėjus kėliniui į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai. Rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidę uteniškiai susigrąžino persvarą bei iškovojo penktąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

„Juventus“ ekipai šiose rungtynėse padėti negalėjo Bryantas Crawfordas, kuris vis dar gydosi per treniruotę patirtą traumą.

„Juventus“ gretose rezultatyviausiai rungtynavo 21 tašką pelnęs Gytis Radzevičius (5/6 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 8 atk. kam.), 17 pridėjo Žygimantas Skučas (2 atk. kam.), 13 – Darius Tarvydas (4/5 tritaškiai), po 8 – Julius Jucikas (7 atk. kam.) ir Vytautas Šulskis (10 atk. kam.), 6 – Ignas Vaitkus (3 atk. kam.), 3 – Marius Runkauskas, po 2 – Shannonas Scottas (4 rez. perd.) ir Norbertas Giga.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė 12 taškų pelnęs Karolis Guščikas.

Gruodžio 7-ąją „Juventus“ krepšininkai sugrįš į Utenos areną bei susikaus su A.Sireikos treniruojama „Šiaulių“ ekipa. Bilietus įsigyti galite ČIA