Rungtynės išvykoje 2020-01-05 16:30
Rungtynės namuose 2020-01-11 17:00

Vangiai rungtynes pradėjęs „Juventus“ nusileido Alytaus „Sintek-Dzūkijai“

2019.11.20

Dėl gaisro ir ekstremalios padėties Alytaus mieste negalėjusios vykti rungtynės tarp „Sintek-Dzūkijos“ ir „Juventus“ ekipų buvo sužaistos lapkričio 20-osios vakarą. Rungtynių pradžioje varžovams išsiveržti leidę uteniškiai kelis kartus vis kabinosi į rungtynes, tačiau pergalę šventė alytiškiai – 84:77 (28:18, 12:17, 19:18, 25:24)

Rungtynių pradžioje puolime buksavę ir niekaip pataikyti nesugebėję „Juventus“ krepšininkai nuo pirmųjų mačo minučių buvo priversti vytis varžovus, o įpusėjus kėliniui alytiškiai susikrovė jau dviženklę persvarą. Po pirmųjų dešimties rungtynių minučių komandas skyrė 10 taškų (28:18). Antrąjį rungtynių ketvirtį kur kas galingiau pradėję uteniškiai greitai sumažino savo atsilikimą iki minimalaus, tačiau kėlinio pabaigoje dzūkai šiek tiek nutolo ir prieš antrąją rungtynių dalį savo pranašumą vėl padidino (40:35).

Po ilgosios pertraukos su kur kas didesne energija į aikštelę sugrįžę „Juventus“ krepšininkai nuo pirmųjų trečiojo kėlinio minučių kibo varžovams į atlapus bei vienų metu persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidę alytiškiai prieš ketvirtąjį kėlinį vėl išsiveržė į priekį (59:53). Lemiamo kėlinio pradžioje uteniškiams pavyko priartėti, o vėliau ir išlyginti rezultatą, tačiau pergalės iš Alytaus parsivežti nepavyko – 84:77

„Juventus“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 14 taškų pelnęs Bryantas Crawfordas (2 rez. perd.), 13 pridėjo Ignas Vaitkus (3 rez. perd., 3 atk. kam.), 11 – Gytis Radzevičius (6 atk. kam.), 9 – Julius Jucikas (8 atk. kam.), po 6 – Marius Runkauskas (1/2 tritaškiai) ir Vytautas Šulskis (8 atk. kam.), 5 – Shannonas Scottas (4 atk. kam.), 2 – Darius Tarvydas (2 atk. kam.)

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė 19 taškų pelnęs Mindaugas Sušinskas, 14 taškų pridėjo Egidijus Dimša.

Lapkričio 24-ąją Ž.Urbono auklėtinių laukia dar vienos rungtynės išvykoje – kova su Panevėžio „Lietkabeliu“ CIDO arenoje.