Rungtynės išvykoje 2020-01-05 16:30
Rungtynės namuose 2020-01-11 17:00

„Juventus“ po pratęsimo palaužė „Pieno žvaigždes“

2019.11.09

Rungtynių pradžioje abi komandos sunkiai rinko taškus, tačiau įpusėjus pirmajam kėliniui uteniškiai susikrovė 6 taškų persvarą. Po minutės pertraukėlės į aikštelę sugrįžę pasvaliečiai skirtumą tarp komandų sumažino, tačiau kėlinio pabaigą sėkmingai sužaidę Ž.Urbono auklėtiniai pirmavo (27:22). Antrajame rungtynių ketvirtyje abi ekipos susidūrė su sunkumais puolime, tačiau puikios atkarpos dėka uteniškiams pavyko išlikti priekyje (46:41).

Antrąją rungtynių dalį sėkmingiau pradėję „Juventus“ krepšininkai savo persvarą padidino iki 9, tačiau G.Petrausko treniruojamai „Pieno žvaigždžių“ ekipai pavyko gana greitai persverti rezultatą savo naudai. Komandos kapitonas M.Runkauskas smeigė tris tritaškius paeiliui, o prieš lemiamą ketvirtį „Juventus“ turėjo 7 taškų persvarą (74:67).  Itin atkakli kova vyko lemiamame rungtynių kėlinyje. Uteniškiai kelis kartus buvo pabėgę nuo varžovų, tačiau jiems vis pavykdavo sugrįžti. Besibaigiant ketvirtojo kėlinio laikui L.Kisielius pataikė sudėtingą metimą iš toli bei išlygino rezultatą, tad abi ekipos persikėlė į pratęsimą.

Pratęsimo metu žibėjęs G.Radzevičius svariai prisidėjo prie to, jog „Juventus“ iškovotų trečiąją pergalę šiame „Betsafe-LKL“ sezone.

Geriausios karjeros rungtynės tai buvo ne tik N. Gigai, kuris pelnė 20 taškų ir surinko 28 naudingumo balus, bet ir G. Radzevičiui. Svarbiu metu žibėjęs „Juventus“ puolėjas pelnė 22 taškus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

„Juventus“ ekipai taip pat 22 taškus pridėjo Marius Runkauskas (6/11 trit.), 14 – Darius Tarvydas, 12 – Bryantas Crawfordas.

„Pieno žvaigždėms“ 22 taškus surinko Johnas Gillonas 20 – Arvydas Šikšnius.

Pirmąjį „Betsafe-LKL“ čempionato ratą „Juventus“ užbaigs lapkričio 16-ąją diena, kai savų žiūrovų akivaizdoje stos į kovą su Alytaus „Sintek-Dzūkijos“ krepšininkais.