Rungtynės išvykoje 2019-12-01 16:00
Rungtynės namuose 2019-12-07 17:00

„Juventus“ lemiamu metu krito prieš Kauno „Žalgirį“

2019.11.03

Dar vienerias jubiliejinio sezono rungtynes „Juventus“ krepšininkai sužaidė Kaune, kur stojo į kovą su daugkartiniais „Betsafe-LKL“ čempionais – Kauno „Žalgiriu“. Visų rungtynių metu varžovams toli pabėgti neleidę „Juventus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje nusileido Š.Jasikevičiaus auklėtiniams – 86:80 (25:18, 12:24, 27:16, 22:22)

Rungtynes puikiai pradėjęs komandos kapitonas Marius Runkauskas jau pirmajame ketvirtyje pataikė 3 tolimus metimus iš 4 bandymų, tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę aikštės šeimininkai po pirmųjų dešimties minučių pirmavo (25:18). Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai sunkiai rinko taškus, o tuo pasinaudoję uteniškiai ne tik mažino savo atsilikimą, tačiau sugebėjo ir persverti rezultatą. Iš kapitono lyderio vaidmenį perėmęs Bryantas Crawfordas pelnė 9 taškus per kėlinį, o prieš antrąją rungtynių dalį „Juventus“ jau pirmavo (37:42).

Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžę kauniečiai trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 10:2 bei labai greitai panaikino „Juventus“ turėtą pranašumą. Lukas Lekavičius pataikė dvitaškį metimą su lyg paskutiniąją trečiojo kėlinio sekundę, o prieš lemiamą ketvirtį pirmavo aikštės šeimininkai (64:58). Itin permainingame ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai jau turėjo 7 taškų pranašumą, tačiau puikaus uteniškių žaidimo abejose aikštės pusėse dėka, likus dviem minutėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė 2 taškai. Pačią kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę kauniečiai neleido „Juventus“ išsivežti pergalės (86:80).

„Juventus“ gretose rungtynėms jau buvo registruotas, tačiau aikštelėje dar nepasirodė Ignas Vaitkus. Komandai padėti negalėjo ir diskvalifikuotas Žygimantas Skučas, kuris į aikštę sugrįžti galės jau artėjančiose rungtynėse.

„Juventus“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 22 taškus pelnęs Marius Runkauskas (6/9 tritaškiai, 2 per. kam), 15 pridėjo Bryantas Crawfordas (9 rez. perd.), 12 – Vytautas Šulskis (3/4 dvitaškiai, 5 atk. kam), 9 – Gytis Radzevičius (2 atk. kam.), 8 – Shannonas Scottas (4 per. kam., 5 atk. kam.,), po 5 – Julius Jucikas (3/4 baudos) ir Darius Tarvydas (6 atk. kam.), 4 – Norbertas Giga (2 atk. kam)

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 16 taškų pelnęs Lukas Lekavičius, 11 pridėjo Artūras Milaknis.

Į pergalių kelią „Juventus“ mėgins sugrįžti artėjantį šeštadienį, kur savų žiūrovų akivaizdoje stos į kovą su Pasvalio „Pieno Žvaigždėmis“