Rungtynės išvykoje 2019-12-01 16:00
Rungtynės namuose 2019-12-07 17:00

„Juventus“ nusileido svečiams iš Prienų

2019.10.12

Penktajame naujojo „Betsafe-LKL“ sezono ture Utenos „Juventus“ priėmė svečius iš Prienų. Po svečių spurto trečiajame kėlinyje į rungtynes kabintis mėginę uteniškiai patyrė ketvirtąją nesėkmę jubiliejiniame sezone – 65:76 (16:18, 15:19, 16:23, 18:16).

Sėkmingai rungtynes pradėję Utenos „Juventus“ ekipos krepšininkai antrojoje pirmojo ketvirčio pusėje turėjo keturių taškų pranašumą, tačiau kėlinio pabaigą užtikrinčiau sužaidę prieniškiai išsiveržė į priekį (16:18). Puikiai abejose aikštės pusėse žaidęs Utenos ekipoje debiutuojantis Darius Tarvydas per pirmąją rungtynių dalį pelnė 9 taškus, tačiau įpusėjus rungtynėms ir toliau pirmavo svečiai (31:37).

Po ilgosios pertraukos galingai spurtavę Prienų „CBet“ ekipos krepšininkai prieš lemiamą ketvirtį susikrovė jau dviženklę persavarą (47:60). Lemiamą rungtynių ketvirtį aikštės šeimininkai pradėjo spurtu 8:1, tačiau pergalę iškovojo lemiamu metu užtikrinčiau žaidę prieniškiai.

Ž.Urbono auklėtiniai šiose rungtynėse vertėsi be Igno Vaitkaus, rungtynėms taip pat nebuvo registruotas ir Martynas Žvirblis.

Utenos „Juventus“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė 13 taškų pelnęs Shannonas Scottas (4 rez. perd., 8 per. kam.), 11 pridėjo Darius Tarvydas (4/9 dvitaškiai, 1 atk. kam.), 9 – Julius Jucikas (2 atk. kam), 8 – Bryantas Crawfordas (5 rez. perd., 2 per. kam.), po 6 – Vytautas Šulskis (1 atk. kam.), Žygimantas Skučas (2/2 dvitaškiai,) ir Norbertas Giga (2/2 baudos, 3 atk. kam.), po 3 Arnas Beručka (1/1 tritaškiai) ir Marius Runkauskas (1/1 dvitaškiai, 2 atk. kam.)

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 14 taškų pelnęs Arnas Velička.

Spalio 15-ąją „Juventus“ krepšininkai vyks į Marijampolė, kur pirmajame Karaliaus Mindaugo taurės turnyro etape susitiks su „Sūduvos-Mantinga“ ekipa.