Rungtynės namuose 2019-11-09 16:45
Rungtynės namuose 2019-11-16 17:00

Be kapitono likęs „Juventus“ krito sostinėje

2019.10.06

„Betsafe-LKL“ čempionato ketvirtojo turo rungtynėse Utenos „Juventus“ ekipa patyrė trečiąją nesėkmę. Ž.Urbono auklėtiniai išvykoje nusileido sostinės „Ryto“ ekipai – 86:65 (21:20, 24:15, 20:20, 21:10).

Pirmojo ketvirčio pradžioje varžovų gynyboje užstrigę uteniškiai vienu metu turėjo 6 taškų deficitą, tačiau kiek sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę „Juventus“ krepšininkai sugebėjo trumpam persverti rezultatą savo naudai. Pačioje kėlinio pabaigoje Dovio Bičkauskio tolimas metimas pasiekė tikslą bei sugrąžino sostinės klubui minimalią persvarą (21:20).

Antrajame rungtynių kėlinyje Utenos „Juventus“ krepšininkams sunkiau sekėsi rinkti taškus, o sėkmingai tą darę Vilniaus „Ryto“ ekipos žaidėjai savo persvarą sugebėjo dar labiau padidinti. Prieš ilgąją pertrauką ekipas skyrė 10 taškų (45:35).

Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžę Ž.Urbono auklėtiniai sėkmingiau atakavo iš įvairių distancijų, tačiau deficito sumažinti nepavyko. Prieš lemiamą rungtynių ketvirtį ekipas ir toliau skyrė dviženklis taškų skaičius (65:55)

Ketvirtajame rungtynių ketvirtyje aikštės šeimininkai iniciatyvos iš savo rankų nepaleido bei padidino savo persvarą, o Ž.Urbono auklėtiniams teko pripažinti „Betsafe-LKL“ vicečempionų pranašumą (86:65).

Rezultatyviausiai Utenos ekipoje rungtyniavo 18 taškų pelnęs Žygimantas Skučas (5/7 dvitaškiai, 4 atk. kam.), 12 pridėjo Julius Jucikas (2 atk. kam.), 10 – Bryantas Crawfordas (6 rez. perd., 2 per. kam.), 8 – Shannonas Scottas (2/4 dvitaškiai, 3 per. kam.), po 5 – Ignas Vaitkus (5 atk. kam.), Arnas Beručka (4 atk. kam.) ir Gytis Radzevičius (1/1 dvitaškiai, 2 per. kam.), 2 – Vytautas Šulskis (6 atk. kam).

Utenos „Juventus“ gretose dėl peršalimo nerungtyniavo komandos kapitonas Marius Runkauskas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 12 taškų pelnęs Terrellas Hollowayius.

Spalio 12-ąją dieną „Juventus“ sugrįš į Utenos areną, kurioje stos į kovą su Prienų „CBet“ ekipa.