Rungtynės namuose 2019-10-29 18:15
Rungtynės išvykoje 2019-11-03 17:00
Rungtynės namuose 2019-11-09 16:45
Rungtynės namuose 2019-11-16 17:00

Rungtynių pabaigoje intrigą sugražinusi „Juventus“ ekipa nusileido svečiams iš Panevėžio

2019.10.03

Pirmosiose jubiliejinio sezono namų rungtynėse Utenos „Juventus“ ekipa priėmė Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus. Antrajame rungtynių kėlinyje galingo svečių spurto nesulaikę Ž.Urbono auklėtiniai kabinosi į rungtynes, tačiau patyrė antrąją nesėkmę šių metų „Betsafe-LKL“ čempionate – 77:83 (17:18, 15:24, 19:24, 26:17).

Rungtynių pradžioje uteniškiams sunkiau sekėsi rinkti taškus, tačiau pirmojo ketvirčio pabaigoje skirtumas tarp komandų sumažėjo iki minimalaus (17:18). Antrajame ketvirtyje galingai spurtavę Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai atitolo bei po dviejų kėlinių pirmavo dviženkliu skirtumu (32:42). Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžę Ž.Urbono auklėtiniai ir vėl susidūrė su problemomis puolime, o prieš lemiamą ir toliau pirmavo svečiai (51:66). Ketvirtąjį rungtynių kėlinį užtikrintai pradėję uteniškiai pelnė penkis taškus be atsako, tačiau lemiamu metu geriau sužaidė bei pergalę iškovojo svečiai – (77:83)

„Juventus“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo po 14 taškų pelnę Gytis Radzevičius (4/6 dvitaškiai, 6/6 baudos, 6 atk. kam.) ir Shannonas Scottas (3/4 baudos, 2 atk. kam.), 12 pridėjo Marius Runkauskas (2/2 tritaškiai), 9 – Bryantas Crawfordas (3/4 baudos, 2 rez. perd.), 8 – Vytautas Šulskis (2/4 tritaškiai, 5 atk. kam.), po 5 – Ignas Vaitkus (1/2 dvitaškiai, 4 rez. perd.) ir Žygimantas Skučas (1/1 tritaškiai, 3 atk. kam.), 3 – Norbertas Giga (1/2 baudos).

Arnas Beručka ir Martynas Žvirblis aikštelėje nepasirodė.

Svečių gretose išsiskyrė 24 taškus pelnęs ir net 33 naudingumo balus surinkęs Tomas Dimša, 17 taškų pridėjo Željko Šakičius.

Jau spalio 6-ąją dieną „Juventus“ krepšininkai vyks į Vilnių, kur stos į kovą su „Betsafe-LKL“ vicečempione – Vilniaus „Ryto“ ekipa.