Rungtynės išvykoje 2019-12-01 16:00
Rungtynės namuose 2019-12-07 17:00

„Juventus“ sutriuškino „Šiaulių“ ekipą bei iškovojo pirmąją sezono pergalę

2019.09.25

Nesėkmingai sezoną pradėję Utenos „Juventus“ komandos krepšininkai reabilitavosi po pralaimėjimo Klaipėdoje, bei išvykoje užtikrintai įveikė „Šiaulių“ ekipą – 60:86 (15:14, 25:17, 21:14, 25:15). Uteniškius į pergalę vedė 6 tritaškius metimus pataikęs Marius Runkauskas bei dvigubą dublį surinkęs Gytis Radzevičius.

Rungtynės Šiauliuose prasidėjo itin nerezultatyviai, o po pirmųjų dešimties minučių minimalią persvarą turėjo uteniškiai (14:15). Antrajame rungtynių kėlinyje sėkmingai puolime žaidę Ž.Urbono auklėtiniai persvarą padidino iki 9 taškų (31:40). Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžę uteniškiai galingai spurtavo bei prieš lemiamą rungtynių ketvirtį įgijo dviženklę persvarą (45:61). Ketvirtajame ketvirtyje „Juventus“ krepšininkai sutvarkė visus formalumus bei iškovojo pirmąją pergalę 2019/20 metų „Betsafe-LKL“ čempionate (60:86).

Nugalėtojų gretose labiausiai pasižymėjo 18 taškų pelnęs Marius Runkauskas (6/10 tritaškiai, 2 atk. kam), 17 taškų pridėjo Gytis Radzevičius (5/8 dvitaškiai, 10 atk. kam.), 12 – Julius Jucikas (4/7 dvitaškiai, 4 atk. kam), 11 – Žygimantas Skučas (6/6 baudos, 3 atk. kam., 3 rez. perd.), Po 8 – Norbertas Giga (4/7 dvitaškiai, 8 atk. kam.) ir Bryantas Crawfordas (7 rez. perd., 5 per. kam.), 7 – Ignas Vaitkus (2/2 tritaškiai, 4 atk. kam., 4 rez. perd.), 4 – Shannonas Scottas (7 atk. kam., 4 rez. perd.), 1 – Arnas Beručka (3 per. kam.).

Varžovų gretose išsiskyrė 12 taškų pelnęs Rokas Gustys.

„Juventus“ gretose vis dar nerungtyniavo traumą besigydantis Vytautas Šulskis.

Jau spalio 3-ąją dieną Ž.Urbono auklėtiniai sugrįš į savo areną, kur priims Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą. Rungtynių pradžia – 18:15 val.