Rungtynės išvykoje 2019-12-01 16:00
Rungtynės namuose 2019-12-07 17:00

Pirmosiose jubiliejinio sezono rungtynėse patirtas pralaimėjimas

2019.09.21

Klaipėdoje jubiliejinį sezoną pradėję Utenos „Juventusׅ“ ekipos krepšininkai visų rungtynių metų sunkiai rinko taškus bei patyrė nesėkmę – 80:67 (19:16, 22:17, 18:19, 21:15).

Uteniškiai šiose rungtynėse vertėsi be traumą besigydančio Vytauto Šulskio.

Pirmojo kėlinio pradžioje taškus sunkiau rinkę „Juventus“ krepšininkai nepaleido varžovų tolyn, tačiau po pirmojo ketvirčio pirmavo aikštės šeimininkai (19:16). Antrajame kėlinyje ir toliau solidžią gynybą demonstravę klaipėdiečiai savo persvarą padidino (41:33). Trečiąjį kėlinį minimaliu skirtumu laimėję uteniškiai rezultatą sušvelnino, tačiau pergalę šventė iš toli sėkmingiau atakavę Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai (80:67).

Rezultatyviausiai „Juventus“ ekipoje rungtyniavo 18 taškų pelnęs Ignas Vaitkus (6/8 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2 rez. perd.), 12 pridėjo Žygimantas Skučas (4/5 dvitaškiai, 6 atk. kam.), po 9 – Julius Jucikas (3/4 baudos, 4 atk. kam.), Bryantas Crawfordas (4/9 dvitaškiai, 3 rez. perd.) ir Gytis Radzevičius (1/1 tritaškiai, 3 atk. kam.), 6 – Shannonas Scottas (3/5 dvitaškiai), po 2 – Arnas Beručka (1/1 dvitaškiai) ir Norbertas Giga (3 atk. kam.).

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė 17 taškų pelnęs Darrinas Dorsey bei 14 pridėjęs Žygimantas Janavičius.

Pirmosios pergalės 2019/20 metų sezone Ž.Urbono auklėtiniai sieks jau artėjantį trečiadienį Šiauliuose, kur stos į kovą su A.Sireikos vadovaujama „Šiaulių“ ekipa.