Rungtynės išvykoje 2019-05-01 18:50
Rungtynės išvykoje 2019-05-04 17:20

Ž.Urbonas: „Pabaigoje priėmėme neapgalvotus sprendimus“

2019.04.14

Ketvirtojo kėlinio viduryje dviženklę persvarą išbarstęs Utenos „Juventus“ klubas 87:92 neatsilaikė prieš Vilniaus „Rytą“. Žydrūnas Urbonas liejo apmaudą dėl prarastos koncentracijos ir teigė, kad Atsiomas Parakhouskis buvo bene svarbiausias varžovų ginklas sekmadienį vykusiose dvikovoje.

„Dvejopas jausmas. Lyg ir geras rungtynes turėjome su stipria komanda, žinome kas čia tokie, ką jie gali ir kokie turtingi yra, tačiau tokias rungtynes pralaimėti – skaudu. Pergalei pritrūko koncentracijos gynyboje, ketvirtame kėlinyje mes jos neišlaikėme. Liko keturios žaidimo minutės, turėjome dviženklį pranašumą lyg ir viskas gerai ir staiga atsirado neapgalvoti sprendimai, gavome vieną tritaškį, paskui antrą. Gavome tris tritaškius ir pamatėme, kad liko tik trijų taškų pranašumas ir visi suprato, kad situacija stipriai pasikeitė. Tokie dalykai mane kaip trenerį labai nervina. Kažkas leidžia sau pagalvoti, kad mes jau viską kontroliuojame. Taip, mes kontroliavome, tačiau tik dėl to, kad mes laikėme „Rytą“ gynyboje, kai to neliko – varžovai grįžo. Ne tai, kad jie pataikė, mes jiems leidome pataikyti“, – pyko dėl rungtynių pabaigoje prarastos koncentracijos „Juventus“ treneris.

„Kitas faktorius – galingai žaidęs A.Parakhouskis, niekaip mes jo negalėjome uždaryti. Dvigubinome, o jis pasisuka kaip Antarktidos meška, išsilaksto aplinkui buvę šuniukai ir įmeta dvitaškį su pražanga. Jeigu iš „Ryto“ snaiperių kažkas pramesdavo, jis nuimdavo kamuolį ir pakartodavo metimą. Jis tikrai buvo labai svarbus.

Mes jį labai gerai atakavome, buvo išimtas iš rungtynių, gavo tris pražangas, bet kai įleido jį lemiamu momentu galbūt ir tos laisvės daugiau atsirado kitiems „Ryto“ žaidėjams, kadangi mes ėjome dvigubinti, atsidarė perimetras, be to, patys pridarėme klaidų. Taigi, aukšto lygio didelis žmogus, kainuoja jis turbūt kaip visa mūsų sezono komanda, nėra ko norėti“, – išskyrė varžovų stiprybę Ž.Urbonas.