Rungtynės išvykoje 2019-04-10 19:20
Rungtynės namuose 2019-04-13 17:05

A.Beručkos vedamas „Ežerūnas“ – per žingsnį nuo NKL ketvirtfinalio

2019.03.15

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybių aštuntfinalio poros autsaideriu laikytas Molėtų „Ežerūnas“ atsidūrė per žingsnį nuo ketvirtfinalio etapo. Serijoje iki trijų pergalių Mariaus Kugaudos auklėtiniai namuose 92:76 (24:22, 25:19, 24:15, 19:20) antrą kartą palaužė Vilniaus „Perlo“ ekipą.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo vilniečiai, sausą atkarpą pirmojo kėlinio pradžioje laimėjusi Arvydo Gronskio vadovaujama komanda įgijo septynių taškų pranašumą – 7:0. Tačiau netrukus šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako ir savo deficitą sumažino iki minimalaus, o kėlinio pabaigoje ir persvėrė rezultatą – 24:20.

Įsibėgėję molėtiškiai įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo didinti skirtumą tarp komandų. Antrojo kėlinio viduryje po Arno Beručkos dviejų taškų vertės metimo „Ežerūnas“ susikrovė dviženklę persvarą – 38:28.

Po ilgosios pertraukos sugrįžusi Molėtų ekipa išlaikė gerą žaidimo kokybę ir toliau didino atotrūkį nuo savo varžovų. Lemiamo ketvirčio trečiąją minutę po dar vieno A.Beručkos dvitaškio savų žiūrovų akivaizdoje rungtyniavę molėtiškiai įgijo triuškinamą pranašumą – 81:61. Visgi per likusį laiką „Perlo“ krepšininkams pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau įtakos rungtynių baigčiai tai neturėjo – šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausiai „Ežerūno“ gretose rungtyniavo Utenos „Juventus“ klubui priklausantis A.Beručka. Gynėjas per 29 aikštelėje praleistas 29 minutes pelnė 16 taškų (7/10 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 3 varžovų pražangas.

Trečioji tarpusavio dvikova vyks kovo 17 d. Vilniuje, dar vienas laimėjimas „Ežerūnui“ atvertų duris į NKL čempionato ketvirtfinalio etapą, kuriame lauktų trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmusių Palangos „Kuršių“ egzaminas.