Rungtynės išvykoje 2019-05-19 17:20
84 : 63

Atkrintamųjų varžybų starte – „Ežerūno“ ir „Fenikso“ pergalės

2019.03.13

Tiek Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), tiek Regionų krepšinio lygoje (RKL) prasidėjo lemiamų kovų metas – atkrintamosios varžybos, jas Utenos „Juventus“ atstovų komandoms pavyko pradėti pergalingai.

Vienuoliktąją vietą NKL čempionato reguliariajame sezone užėmusi „Juventus“ gynėjo atstovaujama Molėtų „Ežerūno“ komanda aštuntfinalio starte 97:88 (29:28, 22:27, 26:15, 20:18) palaužė namų aikštės pranašumą turinčius Vilniaus „Perlo“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Prasčiau pirmosios rungtynių dalies pabaigą sužaidę molėtiškiai į ilgąją pertrauką nešėsi keturių taškų deficitą, tačiau sugrįžę po pasitarimo rūbinėje trečiąjį kėlinį laimėjo vienuolikos taškų skirtumu ir prieš lemiamą ketvirtį išsiveržė į priekį septynių taškų skirtumu – 77:70.

Šiose rungtynėse A.Beručka buvo vienas rezultatyviausių, per beveik 32 aikštelėje praleistas minutes pelnė 18 taškų (5/7 dvit., 2/3 trit., 2/5 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei surinko 23 naudingumo balus.

Tuo tarpu RKL pirmenybėse gausaus būrio „Juventus“ narių atstovaujamas Rokiškio „Feniksas“ išvykoje 70:59 (20:16, 20:16, 12:22, 18:5) palaužė Panevėžio „Lietkabelį-2“ ir prieš atsakomąją dvikovą įgijo vienuolikos taškų atsargą.

Iš „Juventus“ atstovų labiausiai prie laimėjimo prisidėjo Ernestas Leipus. Aukštaūgis per nepilnas 26 žaidimo minutes pelnė 7 taškus (3/7 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Savo ruožtu Vidas Ginevičius per 20 aikštelėje praleistų minučių įmetė 2 taškus (0/4 trit., 2/2 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 11 efektyvumo balų.

Jaunasis „Juventus“ vidurio puolėjas Arminas Kleišys aikštelėje praleido tik beveik 7 minutes, per jas taškų nepelnė, padarė 2 klaidas ir surinko minus 5 naudingumo balus.