Rungtynės išvykoje 2019-05-19 17:20
84 : 63

Sugrįžimas į namų areną: „Juventus“ sieks revanšuotis „Nevėžiui“

2019.03.10

Praėjusią savaitę nesėkmių seriją „Betsafe-LKL“ pirmenybėse nutraukusi Utenos „Juventus“ ekipa nesiruošia sustoti. Jau sekmadienį Žydrūno Urbono auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje sieks revanšuotis Kėdainių „Nevėžiui“ už patirtą pralaimėjimą antrajame čempionato rate.

Neseniai į pergalių kelią sugrįžusi Utenos komanda dabar rikiuojasi šeštoje turnyro lentelės pozicijoje ir siekia pasivyti per keturis laimėjimus atitolusias Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ ekipas.

Tuo tarpu penkis kartus paeiliui pralaimėję kėdainiškiai neseniai priešpaskutinę vietą užleido Šiaulių „Šiauliams“ ir bandys žūtbūt susigrąžinti prarastas pozicijas.

Šiame sezone „Juventus“ ir „Nevėžis“ rungtyniavo net keturis kartus – du kartus „Betsafe-LKL“ ir du kartus Karaliaus Mindaugo taurės aštuntfinalyje. Iki tol pergalingai tarpusavio dvikovose žygiavusi Utenos ekipa krito pastarajame susitikime Kėdainiuose.

Dariaus Dimavičiaus vadovaujama „Nevėžio“ komanda be kapitono Arvydo Šikšniaus rungtyniavusius uteniškius įveikė taškų lenktynėse – 97:93. Tą kartą „Juventus“ atsilaikyti nepadėjo net karjeros pasirodymus surengę Dovis Bičkauskis ir Gytis Radzevičius.

Beveik be keitimų žaidęs atakų organizatorius buvo arti trigubo dublio – per 35 žaidimo minutes varžovams atseikėjo 24 taškus, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 6 kamuolius bei surinko 37 naudingumo balus.

G.Radzevičius irgi buvo retas svečias ant atsarginių žaidėjų suolelio. Puolėjas per beveik 33 aikštelėje praleistas minutes pelnė 19 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius bei surinko 21 efektyvumo balą.

Bilietus į dvikovą su „Nevėžio“ ekipa vis dar galite įsigyti „Maxima“ (Aušros g.) informacijos kasoje, Turizmo informacijos centre (Stoties g.), Kino namuose „Taurapilis“ (Aušros g.) bei internetu www.tiketa.lt