Rungtynės išvykoje 2019-10-06 17:00
Rungtynės namuose 2019-10-12 17:00

Šimtąjį „Fenikso“ tašką pelnęs A.Kleišys išsiskyrė naudingumu

2019.02.10

Pergalingą žygį Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) tęsiantis Utenos „Juventus“ gynėjo Arno Beručkos atstovaujamas klubas iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Molėtų „Ežerūnas“ išvykoje 86:71 (21:22, 20:20, 19:13, 26:16) nugalėjo Mažeikių „Erelių“ krepšininkus ir įsitvirtino vienuoliktoje turnyro lentelės pozicijoje.

Prie molėtiškių laimėjimo svariai prisidėjo ir A.Beručka, kuris buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Gynėjas per beveik 35 aikštelėje praleistas minutes pelnė 17 taškų (7/10 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Molėtų ekipai paskolintas „Juventus“ žaidėjas pastaruoju metu demonstruoja itin gerą sportinę formą. Per paskutinius penkis susitikimus A.Beručka varžovams atseikėjo dviženklį taškų skaičių, o jo vedamas „Ežerūnas“ per šią atkarpą suklupo tik kartą.

Tuo tarpu Regionų krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujantis Rokiškio „Feniksas“ į laimėjimų kelią sugrįžo iškovodamas užtikrintą pergalę. Išvykoje žaidę Justo Giriūno auklėtiniai 101:54 nepaliko vilčių Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdai“.

Pagrindiniais įspūdingos „Fenikso“ pergalės kalviais tapo „Juventus“ atstovai – rezultatyviausiai rungtyniavęs Ernestas Leipus ir naudingumu niekam nenusileidęs Arminas Kleišys.

E.Leipus įmetė 22 taškus (2/4 dvit., 5/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 efektyvumo balus.

Savo ruožtu šimtąjį tašką realizavęs A.Kleišys pelnė 18 taškų (8/8 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus bei savo pasirodymą vainikavo 28 naudingumo balais.

RKL pirmenybėse pergalę taipogi iškovojo Užpalių „Užpaliai“. Ugniaus Nikitino atstovaujamas klubas savų žiūrovų akivaizdoje 69:60 (19:18, 21:27, 14:13, 15:2) įveikė Molėtų „Molėtus“.

Užpalių ekipa po trijų kėlinių dar turėjo keturių taškų deficitą. Visgi lemiamo ketvirčio metu savoje gynyboje Molėtų krepšininkus supančioję ir vos du taškus per kėlinį pelnyti leidę Gintaro Kručkausko auklėtiniai turėtą atsilikimą pavertė devynių taškų pranašumu bei įsirašė aštuonioliktą pergalę.

U.Nikitinas šioje dvikovoje vėl išsiskyrė rezultatyvumu. „Juventus“ įžaidėjas pelnė 11 taškų (3/9 dvit., 0/3 trit., 5/6 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 2 kamuolius.