Rungtynės išvykoje 2019-05-01 18:50
Rungtynės išvykoje 2019-05-04 17:20

U.Nikitinas svariai prisidėjo prie „Užpalių“ pergalės

2019.02.08

Regionų krepšinio lygoje (RKL) Užpalių „Užpalių“ klubas iškovojo septintąją pergalę iš eilės. Utenos „Juventus“ jaunojo įžaidėjo Ugniaus Nikitino atstovaujama komanda išvykoje 78:62 (20:21, 26:15, 17:11, 15:15) susitvarkė su Kupiškio „Kupiškiu“.

Prie pratęsto pergalingo žygio svariai prisidėjo ir U.Nikitinas, kuris buvo antras pagal naudingumo balų skaičių savo ekipoje. Gynėjas per beveik 28 aikštelėje praleistas minutes pelnė 13 taškų (2/5 dvit., 2/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei surinko 16 efektyvumo balų.

„Užpaliams“ iškovota pergalė leido išlikti kovojo dėl aukščiausių pozicijų B grupės turnyro lentelėje. Gintaro Kručkausko auklėtinius nuo pirmosios vietos skiria dvi pergalės.

Kitose RKL rungtynėse Rokiškio „Feniksas“ po labai prasto ketvirtojo kėlinio savų žiūrovų akivaizdoje 61:67 (11:10, 16:18, 26:19, 8:20) nusileido turnyro lentelės lyderiams Vilkaviškio „Perlo“ krepšininkams.

Justo Giriūno auklėtiniai į ilgąją pertrauką keliavo turėdami vos taško deficitą, o sužaidę geresnį trečiąjį kėlinį į lemiamą ketvirtį nešėsi jau šešių taškų pranašumą. Visgi paskutinis kėlinys šeimininkams visiškai nesusiklostė ir įgyta persvara buvo iššvaistyta, o galingą sugrįžimą surengęs „Perlas“ paskutinę žaidimo atkarpą laimėjo net 20:8 bei išsivežė pergalę iš Rokiškio.

Iš „Juventus“ atstovų rungtyniaujančių „Fenikso“ gretose žaidimas klijavosi tik dvigubą dublį užfiksavusiam Ernestui Leipui. Aukštaūgis varžovams atseikėjo 12 taškų (3/7 dvit., 1/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, kartą blokavo varžovo metimą, tačiau padarė 5 klaidas bei surinko 12 naudingumo balų.

Tuo tarpu tiek Vidas Ginevičius, tiek Arminas Kleišys aikštelę paliko nepelnę nė taško ir su neigiamu naudingumu.

Devintąjį pralaimėjimą patyręs „Feniksas“ penktąją turnyro lentelės poziciją užleido Prienų „Prienams“ bei pergalių/pralaimėjimų skaičiumi susilygino su laipteliu žemiau esančia Anykščių „Elmio“ ekipa.

Jau šeštadienį „Betsafe-LKL“ pirmenybėse „Juventus“ namuose priims Klaipėdos „Neptūną“. Bilietus į šią dvikovą įsigyti galite „Maxima“ (Aušros g.) informacijos kasoje, Turizmo informacijos centre (Stoties g.), Kino namuose „Taurapilis“ (Aušros g.) bei internetu www.tiketa.lt