Dar ne pabaiga: „Juventus“ išplėšė lemiamas mažojo finalo serijos rungtynes

2021.06.09

„Betsafe-LKL“ mažojo finalo serijoje vėl lygybė. Audringai sirgalių palaikoma Utenos „Juventus“ komanda iškovojo antrąją pergalę mažajame finale bei išplėšė lemiamas serijos rungtynes – 83:79 (34:15, 16:28, 11:19, 22:17).

Nuo pirmųjų rungtynių akimirkų uteniškiai tiesiog dominavo abejose aikštės pusėse – svečiai iš Panevėžio nesugalvojo kaip sustabdyti uteniškių puolimo, o po pirmųjų dešimties minučių „Juventus“ užtikrintai pirmavo – 34:15.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje pasikeitė ir sėkmingesnę atkarpą sužaidęs „Lietkabelis“ skirtumą tarp komandų sumažino. Po pirmosios rungtynių dalies „Juventus“ pirmavo septynių taškų skirtumu – 50:43.

Po ilgosios pertraukos uteniškiai ilgai negalėjo pelnyti pirmųjų savo taškų antroje rungtynių dalyje, o tuo pasinaudojęs „Lietkabelis“ išsiveržė į priekį. Negana to antroje trečiojo ketvirčio pusėje dvi technines pražangas užsidirbęs Ž.Urbonas buvo išvarytas iš aikštelės, o į vyr. trenerio vietą stojo Vidas Ginevičius.

Ketvirtajame kėlinyje iš paskutiniųjų besikovę uteniškiai iškovojo pergalę bei išplėšė lemiamą serijos mūšį – 83:79.

„Juventus“ šiose rungtynėse vertėsi be M.Paliukėno, V.Kariniausko ir I.Vaitkaus, o rungtynių metu traumą patyrė ir mačo nebaigė B.Crawfordas.

Uteniškiams po 17 taškų pelnė M.Gecevičius ir V.Šulskis (4 rez. perd.), 13 pridėjo Gintautas Matulis, 10 – Bryantas Crawfordas, 7 – Aurimas Urbonas, 6 – Mindaugas Kupšas, 5 – Marius Runkauskas, po 4 – Vaidas Čepukaitis ir Žygimantas Skučas.

„Lietkabelio“ gretose išsiskyrė 16 taškų pelnęs Dorde Gagičius.

Penktosios mažojo finalo serijos rungtynės vyks balandžio 11 d. Panevėžyje.