„Juventus“ išlygino bronzinės serijos rezultatą

2021.06.04

Utenos „Juventus“ komanda išlygino mažojo finalo serijos rezultatą – 1:1. Uteniškiai savų žiūrovų akivaizdoje palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ – 85:74 (23:21, 21:13, 17:18, 24:22).

Pirmajame rungtynių kėlinyje kova vyko taškas į tašką, o po pirmųjų dešimties minučių aikštės šeimininkai turėjo dviejų taškų pranašumą – 23:21.

Audringai sirgalių palaikomi „Juventus“ krepšininkai pranašumą susikūrė antrajame kėlinyje. Puikiai varžovų atakas stabdę uteniškiai savo persvarą padidino iki dviženklės – 44:34.

Po ilgosios pertraukos komandos ir vėl varžėsi lygiai, o prieš lemiamą rungtynių kėlinį panevėžiečiai savo atsilikimą sumažino iki 9 taškų –  61:52.

Lemiamo kėlinio metu uteniškiai situaciją ir toliau kontroliavo bei pirmą kartą šiame sezone patiesė Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą – 85:74.

Serijoje iki trijų pergalių rezultatas lygus – 1:1.

Uteniškimas 20 taškų pelnė Bryantas Crawfodras (7 rez. perd.), 18 pridėjo Mindaugas kupšas, 12 – Martynas Gecevičius, 8 – Vytautas Šulskis, po 7 – Aurimas Urbonas (6 atk. kam.) ir Gintautas Matulis, 6 – Žygimantas Skučas, 5 – Vaidas Čepukaitis, 2 – Marius Runkauskas.

Varžovų gretose išsiskyrė 19 taškų pelnęs Dorde Gagičius.

Trečiosios mažojo finalo serijos rungtynės vyks birželio 6-ąją Panevėžyje, o birželio 9-ąją bronzinė serija sugrįš į Uteną.