Rungtynės išvykoje 2021-04-28 18:15
Rungtynės namuose 2021-05-01 16:30

Po atkaklios kovos „Juventus“ nusileido svečiams iš Šiaulių

2021.04.07

Dramatiškose „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse Utenos „Juventus“ krepšininkams nepavyko nugalėti „Šiaulių“ – Ž.Urbono auklėtiniai rezultatu 86:90 (27:18, 20:33, 23:17, 16:20) nusileido A.Sireikos auklėtiniams.

Rungtynių pradžioje „Juventus“ krepšininkai demonstravo puikų žaidimą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo – 27:18.

Antrajame ketvirtyje viskas kardinaliai pasikeitė. Uteniškiams sunkiai sekėsi stabdyti įsibėgėjantį varžovų puolimą, o net 33 taškus per kėlinį pelnė „Šiauliai“ išsiveržė į priekį – 47:51.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vyravo atkakli kova. Pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą, o kėlinį sėkmingiau užbaigę Ž.Urbono auklėtiniai vėl išsiveržė į priekį – 70:68.

Lemiamo ketvirčio metu abi komandos ir toliau demonstravo atkaklią kovą, tačiau lemiamą rungtynių atkarpą geriau sužaidę svečiai iš Utenos išvyko su pergale – 86:90.

Uteniškiams 20 taškų pelnę po traumos sugrįžęs Vaidas Kariniauskas (3 rez. perd., 7 kl.), 14 pridėjo Gintautas Matulis (4/4 dvitaškiai), 13 – Mindaugas Kupšas (8 atk. kam.), 11 – Martynas Gecevičius (5 rez. perd.), 10 – Vytautas Šulskis, 9 – Marius Runkauskas, 5 – Vaidas Čepukaitis, 4 – Žygmantas Skučas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 21 tašką pelnęs Arminas Urbutis, Elvaras Fridrikssonas pridėjo 19.

Į pergalių kelią uteniškiai sugrįžti sieks jau balandžio 10-ąją, kai namuose susikaus su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.