Rungtynės išvykoje 2021-04-28 18:15
Rungtynės namuose 2021-05-01 16:30

„Juventus“ neturėjo vargo Pasvalyje

2021.03.14

Po nesėkmės prieš Lietuvos čempionus Utenos „Juventus“ krepšininkai reabilitavosi Pasvalyje. Uteniškiai užtikrintai – 80:95 (23:21, 15:27, 19:29, 23:18) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ bei iškovojo 17-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Rungtynių pradžioje tolimais šūviais stebinę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį, tačiau persvaros ilgiau išlaikyti nesugebėjo. Po pirmojo ketvirčio komandas skyrė du taškai – 23:21.

Antrajame kėlinyje abejose aikštės pusėse geresnį krepšinį demonstravę Ž.Urbono auklėtiniai greitai persvėrė rezultatą savo naudai, o kėlinio pabaigoje padidino jį iki dviženklio. Po pirmosios rungtynių dalies komandas skyrė 10 taškų – 38:48.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė – „Juventus“ ir toliau dominavo, o skirtumas tarp komandų augo. Prieš lemiamą rungtynių kėlinį uteniškiai turėjo dvidešimties taškų pranašumą - 57:77.

Ketvirtajame kėlinyje uteniškiai atlaikė aikštės šeimininkų spurtą bei iš Pasvalio sugrįžo su pergale – 80:95.

„Juventus“ į pergalę vedė 17 taškų pelnęs Bryantas Crawfordas (7 rez/ perd.), po 15 pridėjo Mindaugas Kupšas (6/7 dvitaškiai, 7 atk. kam.) ir Ignas Vaitkus (4 per. kam.), 11 – Vytautas Šulskis (3 atk. kam.), po 9 – Gintautas Matulis (3/6 tritaškiai) ir Martynas Gecevičius (3/6 tritaškiai), po 8 – Žygimantas Skučas (6 atk. kam.) ir Vaidas Čepukaitis (8 atk. kam.), 3 – Marius Runkauskas.

Varžovų gretose išsiskyrė 18 taškų pelnęs Danielis Amigo.

Utenos „Juventus“ šiose rungtynėse vertėsi be vis dar traumą besigydančio Vaido Kariniausko.

Kovo 20 dieną Ž.Urbono auklėtiniai namuose susikaus su „Lietkabelio“ krepšininkais.