Rungtynės išvykoje 2021-04-28 18:15
Rungtynės namuose 2021-05-01 16:30

G.Matulio karjeros pasirodymas nepadėjo: Nukraujavęs „Juventus“ krito prieš „Žalgirį“

2021.03.07

Utenos „Juventus“ komandos penkių pergalių serija „Betsafe-LKL“ čempionate nutrūko dvikove su Kauno „Žalgirių“. Be trijų svarbių krepšininkų žaidusiems uteniškiams teko pripažinti Lietuvos čempionų pranašumą – 78:102 (18:27, 16:24, 24:27, 20:24).

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai savo pranašumą demonstravo nuo pirmųjų mačo akimirkų, o po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė 9 taškai – 18:27.

Antrajame ketvirtyje kauniečiai ir toliau nemažino apsukų, o puolime strigę uteniškiai leido varžovams atitrūkti. Po pirmosios rungtynių dalies „Žalgiris“ pirmavo 17 taškų skirtumu - 34:51.

Po ilgosios pertraukos komandos varžėsi lygiai, tačiau svečiams iš Kauno pavyko dar labiau padidinti savo pranašumą. Prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė jau 20 taškų – 58:78.

Ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ krepšininkai stebuklo nesukūrė bei patyrė 7-ąją nesėkmę šių metų „Betsafe-LKL“ čempionate – 78:102.

Utenos „Juventus“ komandai dėl traumų šiose rungtynėse padėti negalėjo Vaidas Kariniauskas, Martynas Gecevičius bei Ignas Vaitkus.

Dvikovoje su šalies čempionais 18 taškų pelnė Bryantas Crawfordas (5 rez. perd.), 17 pridėjo Gintautas Matulis (9 atk. kam., 3 rez. perd.), 15 – Žygimantas Skučas (5 atk. kam.), 12 – Marius Runkauskas, po 7 – Mindaugas Kupšas bei Vytautas Šulskis, 2 – Vaidas Čepukaitis.

„Žalgirio“ gretose išsiskyrė 18 taškų pelnęs Marius Grigonis.

Į pergalių kelią „Juventus“ sieks sugrįžti po savaitės, kovoje su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“