Rungtynės išvykoje 2021-04-28 18:15
Rungtynės namuose 2021-05-01 16:30

„Juventus“ sutriuškino Klaipėdos „Neptūną“

2021.03.03

Utenos „Juventus“ krepšininkai „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo 16-ąją pergalę. Nuo rungtynių pradžios dominavę Ž.Urbono auklėtiniai nepaliko jokių vilčių uostamiesčio krepšininkams – 98:58 (22:17, 24:13, 29:16, 23:12).

„Juventus“ krepšininkai nuo pirmųjų mačo minučių demonstravo puikų žaidimą ir jau po pirmojo kėlinio išsiveržė į priekį – 22:17.

Antrajame ketvirtyje uteniškiai gynėsi dar geriau, o po sėkmingos gynybos puolime pademonstravę solidų žaidimą savo persvarą padidino iki dviženklės. Po pirmosios rungtynių dalies „Juventus“ pirmavo 16 taškų skirtumu – 46:30.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Ž.Urbono auklėtiniai ir toliau dominavo abejose aikštės pusėse, o po rezultatyviausio ketvirčio komandas skyrė jau 29 taškai - 75:46.

Ketvirtajame kėlinyje visus formalumus sutvarkę uteniškiai dar labiau padidino savo atotrūkį bei iškovojo jau 16-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate – 98:58.

Uteniškius į pergalę vedė 26 taškus pelnęs Mindaugas Kupšas (8 atk. kam.), 19 pridėjo Bryantas Crawfordas (5 rez. perd.), po 14 – Gintautas Matulis (4/6 tritaškiai, 6 atk. kam.) ir Marius Runkauskas (3/5 tritaškiai, 4 rez. perd.), 11 – Ignas Vaitkus (4 rez. perd.), 10 – Vytautas Šulskis (8 atk. kam.), po 2 – Vaidas Čepukaitis ir Žygimantas Skučas.

„Neptūno“ gretose išsiskyrė 13 taškų pelnęs Džiugas Slavinskas.

Kovo 7-ąją uteniškiai savo tvirtovėje sieks antrą kartą paeiliui patiesti Lietuvos čempioną Kauno „Žalgirį“.