Rungtynės išvykoje 2021-03-14 17:00
Rungtynės namuose 2021-03-20 17:00

„Juventus“ iškovojo KMT bronzos medalius

2021.02.15

Utenos „Juventus“ krepšininkai antrą kartą klubo istorijoje iškovojo Citadele-KMT bronzos medalius. Ž.Urbono auklėtiniai mažajame finale palaužė Klaipėdos „Neptūną“ – 86:69 (21:11, 19:22, 25:18, 21:18).

Su puikia energija rungtynes pradėję Utenos „Juventus“ krepšininkai nuo pirmųjų minučių diktavo varžovams savo sąlygas, o geros gynybos dėka susikrovė dviženklį pranašumą. Po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė 10 taškų – 21:11.

Antrajame kėlinyje aikštelėje vyravo atkakli kova, tačiau uteniškiai neleido „Neptūnui“ per daug priartėti. Po pirmosios rungtynių dalies Ž.Urbono auklėtiniai turėjo 7 taškų pranašumą – 40:33.

Po ilgosios pertraukos Klaipėdos „Neptūnas“ kabinosi uteniškiams į atlapus ir vienu metu priartėjo iki dviejų taškų skirtumo, tačiau kėlinio pabaigoje spurtavę uteniškiai dar labiau atitrūko. Prieš lemiamą ketvirtį „Juventus“ pirmavo 14 taškų skirtumu - 65:51.

Ketvirtajame kėlinyje Ž.Urbono auklėtiniai ir toliau neleido varžovams pagalvoti apie intrigą bei iškovojo užtikrintą pergalę – 86:69.

„Juventus“ gretose rezultatyviausiai žaidė 19 taškų pelnęs Mindaugas Kupšas (8 atk. kam.), 15 pridėjo Vaidas Kariniauskas (6 rez. perd.), 13 – Vytautas Šulskis, po 11 – Bryantas Crawfordas (5 atk. kam., 3 rez. perd.) ir Žygimantas Skučas, 8 – Ignas Vaitkus (7 atk. kam.), 5 – Martynas Gecevičius, 4 – Marius Runkauskas.

Varžovų gretose išsiskyrė 17 taškų pelnęs Džiugas Slavinskas, 12 pridėjo Matas Jogėla.