Rungtynės išvykoje 2021-03-14 17:00
Rungtynės namuose 2021-03-20 17:00

„Juventus“ antrą kartą iš eilės įveikė „Pieno žvaigždes“

2021.01.27

Antrą kartą per keturias dienas Utenos „Juventus“ stojo į kovą su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa. Nukraujavę uteniškiai nugalėjo svečius iš Pasvalio bei iškovojo jau 11-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate – 89:75 (29:20, 22:17, 20:18, 18:20)

Užtikrintai rungtynes pradėję „Juventus“ krepšininkai nuo pirmųjų rungtynių minučių demonstravo solidų puolimą ir jau po pirmojo ketvirčio pirmavo devynių taškų skirtumu - 29:20.

Antrajame ketvirtyje uteniškiai ir toliau varžovams diktavo savo sąlygas bei prieš antrąją rungtynių dalį savo persvarą padidino iki 14 taškų – 51:37.

Ir po ilgosios pertraukos apsukų nemažinę uteniškiai neleido svečiams iš Pasvalio prie jų priartėti. Prieš lemiamą rungtynių kėlinį komandas skyrė 16 taškų – 71:55.

Ketvirtajame kėlinyje Ž.Urbono auklėtiniai sutvarkė visus formalumus bei iškovojo dar vieną pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate – 89:75.

Sausio 31-ąją „Juventus“ namuose priims Kauno „Žalgirį“.