Rungtynės išvykoje 2021-02-06 18:30
Rungtynės namuose 2021-02-10 18:30

„Juventus“ išvykoje nusileido „Lietkabeliui“

2021.01.13

Įtemptu tvarkaraščiu rungtyniaujantys Utenos „Juventus“ krepšininkai sužaidė jau ketvirtąsias rungtynes sausio mėnesį. Šį kartą Ž.Urbono auklėtiniai stojo į kovą su Panevėžio „Lietkabeliu“. Varžovų puolimo nesustabdę uteniškiai patyrė penktąją nesėkmę šiame „Betsafe-LKL“ sezone - (21:22, 32:20, 24:19, 23:18).

Pirmajame ketvirtyje abi komandos demonstravo atkaklią kovą, o po pirmųjų 10 minučių svečiai iš Utenos turėjo minimalią persvarą – 21:22.

Antrasis ketvirtis buvo itin emocionalus – dvi techninės pražangos uteniškiams, viena aikštės šeimininkams, o su varžovų puolimu nesusitvarkę Ž.Urbono auklėtiniai prieš ilgąją pertrauką turėjo jau dviženklį deficitą – 53:42.

Po ilgosios pertraukos uteniškiai į aikštelę sugrįžo su didesne energiją ir turėtą deficitą ištirpdė iki 4 taškų, tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę aikštės šeimininkai vėl spurtavo. Prieš lemiamą rungtynių kėlinį komandas skyrė jau 16 taškų – 77:61.

Ketvirtajame ketvirtyje uteniškiams nepavyko sugrįžti į rungtynes ir šie patyrė penktąją nesėkmę šiame „Betsafe-LKL“ sezone - 100:79.

Jau artėjantį šeštadienį (sausio 16 d.) „Juventus“ krepšininkai keliaus į sostinę, kur stos į atsakomąją Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalio dvikovą prieš Vilniaus „Rytą“. Po pirmosios dvikovos uteniškiai turi dviejų taškų pranašumą.