Rungtynės namuose 2021-01-31 17:00
Rungtynės išvykoje 2021-02-03 19:00
Rungtynės išvykoje 2021-02-06 18:30
Rungtynės namuose 2021-02-10 18:30

Uraganinį puolimą pademonstravusi „Juventus“ iš Alytaus išsivežė nesunkią pergalę

2021.01.10

„Betsafe-LKL“ sekmadienio rungtynėse Utenos „Juventus“ krepšininkai pasiekė įtikinamą pergalę. Be kapitono Mariaus Runkausko rungtyniavę Žydrūno Urbono auklėtiniai 97:82 (30:15, 25:21, 25:21, 17:25) triumfavo prieš namuose žaidusią Alytaus „Dzūkijos“ ekipą.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo „Juventus“ krepšininkai. Iš 6 taškus pelniusio Mindaugo Kupšo estafetę perėmė Žygimantas Skučas, o vėliau – Ignas Vaitkus, tuo tarpu alytiškiams pirmojo kėlinio pradžioje net 10 taškų pelnė P. Marinelli. Į žaidimą įsijungus dar ir dviem Vaidams – Kariniauskui ir Čepukaičiui – „Juventus“ susikrovė solidžią persvarą (30:15).

Antrojo ketvirčio pradžioje Utenos ekipa ir toliau nemažino apsukų, tačiau savo atsakymų rado ir dzūkai. Įpusėjus kėliniui ekipas ir toliau skyrė 15 taškų – 41:26. Visgi tiksint paskutiniosioms pirmosios rungtynių dalies sekundėms alytiškiai padarė nesportinę pražangą, o fantastišku tritaškiu pasižymėjo Gintautas Matulis – 55:36.

Po pertraukos „Dzūkija“ šiek tiek sumažino atsilikimą ir privertė Ž. Urboną paprašyti minutės pertraukėlės (48:61). Vis tik surengti galingesnio spurto nepavyko – uteniškiai susigrąžino turėtą persvarą ir ją toliau didino. Iki mačo pabaigos likus dešimčiai minučių, švieslentė bylojo apie triuškinamą svečių pranašumą – 80:57.

Paskutiniojo kėlinio pradžioje alytiškiai įsūdė kelis tolimus metimus, tačiau rimtesnio pavojaus sukelti nebesugebėjo. „Juventus“ penketuke galiausiai pasirodė ir Martynas Žvirblis bei Redas Šukšta, pastarajam tai buvo debiutinės minutės „Betsafe-LKL“ čempionate. Nors uteniškiams nepavyko pelnyti 100-ojo taško, galutinis rezultatas skelbė apie įtikinamą pergalę 97:82.

Uteniškiams 21 tašką pelnę Žygimantas Skučas (8 atk. kam.), 19 pridėjo Vaidas Kariniauskas (5 rez. perd.), 15 - Mindaugas Kupšas (9 atk. kam.), po 11 - Ignas Vaitkus (3 rez. perd.) ir Vaidas Čepukaitis (7 atk. kam.), po 5 - Gintautas Matulis ir Martynas Gecevičius, 4 - Vytautas Šulskis, 2 - Martynas Žvirblis.

Varžovų gretose sublizgėjo 25 taškus pelnęs Paolo Marinelli.

Pergalių seriją uteniškiai sieks pratęsti jau sausio 13-ąją, kai išvykoje stos į kovą su turnyrinės lentelės kaimynais Panevėžio „Lietkabeliu“.