Rungtynės išvykoje 2021-02-06 18:30
Rungtynės namuose 2021-02-10 18:30

Dramoje iki paskutinių sekundžių „Juventus“ nusileido svečiams iš Panevėžio

2020.10.24

Spalio 24-ąją „Juventus“ krepšininkai sužaidė dar vienerias „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes. Uteniškiai savų žiūrovų akivaizdoje priėmė Panevėžio „Lietkabelį“. Po atkaklios kovos iki pat rungtynių pabaigos pergalę šventė svečiai – 76:78 (17:20, 25:20, 16:16, 18:22)

Rungtynes sėkmingiau pradėję svečiai iš Panevėžio greitai atitrūko nuo uteniškių, tačiau sėkmingą atkarpą sužaidę „Juventus“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai. Kėlinio pabaigoje panevėžiečiai vėl išsiveržė į priekį ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo – 17:20.

Antrajame kėlinyje komandos ir toliau varžėsi lygiai, tačiau solidesnį puolimą pademonstravę Ž.Urbono auklėtiniai persvėrė rezultatą savo naudai. Prieš antrąją rungtynių dalį uteniškiai pirmavo dviejų taškų skirtumu – 42:40.

Po ilgosios pertraukos ir toliau vyravo atkakli kova. Trečiąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo uteniškiai, tačiau didesnės persvaros susikrauti jiems nepavyko. Kėlinio pabaigoje varžovai šiek tiek priartėjo prie uteniškių, o prieš lemiamą dvikovos ketvirtį komandas skyrė tie patys du taškai – 58:56.

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė – komandos ir toliau žaidė taškas į tašką, o pergalę dviejų taškų skirtumu iškovojo svečiai iš Panevėžio – 76:78.

Uteniškių gretose rezultatyviausiai žaidė po 12 taškų pelnę Martynas Gecevičius (5 rez. perd.) bei Žygimantas Skučas, 11 pridėjo Jamelis Artisas (7 atk. kam), 10 – Vytautas Šulskis (2/3 tritaškiai), po 8 – Ignas Vaitkus bei Mindaugas Kupšas, 7 – Marius Runkauskas, 6 – Bryantas Crawfordas (4 rez. perd.), 2 – Julius Jucikas.

„Lietkabelio“ gretose išsiskyrė 20 taškų pelnęs Kyle‘as Vinalesas, 15 pridėjo Paulius Valinskas.

Lapkričio 1-ąją „Juventus“ keliaus į Šiaulius, kur stos į dar vieną „Betsafe-LKL“ čempionato kovą.

Į Utenos areną „Juventus“ sugrįš lapkričio 7 d., kai savų žiūrovų akivaizdoje priims Pasvalio „Pieno žvaigždes“.